خرید بلوک هبلکس اصفهان

اصفهان یکی از شهرهای پرجمعیت کشور است که به طبع مشکلات و مسائل بسیاری را برای ساکنین این شهر به وجود می آورد. البته از طرفی هنوز هم در این شهرها بافت های فرسوده و قدیمی وجود دارد که در هر لحظه جان و مال افراد بسیاری را به خطر می اندازد. لزوم نوسازی در این شهرها بسیار زیاد است. استفاده و خرید بلوک هبلکس اصفهان در سال های اخیر رونق بسیار زیادی گرفته است که از جمله دلیل هایی که برای رونق خرید و فروش بلوک هوادار اصفهان میتوان بیان کرد عایق بودن این محصول، سبک بودن، ضد زلزله و رطوبت و از همه مهم تر این که قیمت بلوک هبلکس اصفهان ، بسیار مقرون به صرفه می باشد و میزان زیادی از هزینه های شما را کاهش میدهد و همچنین سرعت اجرا نیز به شدت افزایش می یابد.

این افزایش سرعت به قیمت تمام شده کل ساختمان نیز تاثیر می گذارد.

نکات مهم در خرید بلوک هبکلس اصفهان

مشتریانی که قصد خرید بلوک هبلکس اصفهان را دارند لازم است که نکاتی را رعایت کنند تا دچار مسئله و مشکلی نشوند. در این مقاله قصد داریم تا شما را با این نکات مهم و قیمت سفارش بتن هوادار اصفهان اشنا کنیم:

در ابتدا شما باید متراژ بلوکی که نیاز دارید را برحسب مترمکعب حساب نمایید. برای این کار لازم است ابتدا متراژ دیوارهای خود را بر حسب مترمربع محسابه کنید. (برای انجام این کار تنها باید طول دیوار را ضربدر ارتفاع کنید و سپس متراژ درب ها و پنجره ها را از عدد به دست آمده کسر میکنیم)

پس از حساب کردن متراژ مربع باید متراژ را به مترمکعب تبدیل کنیم؛ برای این کار ابتدا باید سایزی که لازم داریم را تعیین کنیم پس از مشخص شدن باید متراژ کل دیوار را بر متراژ مربع هر مترمکعب از بلوک سبک هوادار هبلکس اتوکلاو شده تقسیم نماییم.

مثال: اگر شما 100 متر مربع دیوار داشته باشید و قصد دیوارکشی با سایز ۱۰ سانتی متر را داشته باشید، کافی است تا عدد ۱۰۰ را بر ۱۰ تقسیم کنید تا متراژ مکعب دیوارتان به دست آید.

به عنوان مثال: تصور کنید شما 100 مترمکعب دیوار داشته باشید و قصد دیوارکشی با سایز ۱۵ سانتی متر را دارید، کافی است عدد ۱۰۰ را بر ۶٫۶۶ تقسیم کنید تا متراژ مکعب دیوارتان به دست آید.

مثال: اگر شما 100 مترمکعب دیوار داشته باشید و قصد دیوار کشی با سایز ۲۰ سانتی متر را داشته باشید، تنها باید عدد ۱۰۰ را بر ۵ تقسیم کنید تا متراژ مکعب دیوارتان و قیمت خرید بلوک هبلکس به دست آید.

با مثال های ذکر شده شما میتوانید سایز های ۱۰ ، ۱۵ ، ۲۰ را از مترمربع به مترمکعب تبدیل نمایید.

خرید بلوک سبک هبلکس از نمایندگی اصفهان
خرید بلوک سبک هبلکس اصفهان

مشخصات فنی بلوک هبلکس اصفهان و شرایط نگهداری هبلکس

تا سه روز بعد از اجرای بلوک بتن سبک هوادار aac باید این بلوک ها، مرطوب نگه داشته شوند. همچنین دیوارها و تیغه های نازک را باید از اثرات وزش باد شدید حفاظت کرد. (برای جلوگیری از واژگونی و ریزش، دیوار هبلکس را باید به نوعی مهار کرد).
در فصول گرم سال باید تا حد امکان دیوار بلوک aac (بلوک بتنی سبک هبلکس اتوکلاو شده) را از تابش مستقیم نور خورشید محافظت كرد. یا در فاصله های زمانی نزدیک تری مرطوب گردد.

بهترین موقع برای اجرای دیوارچینی بلوک aac (بلوک هوادار اتکلاو شده) بعد از اتمام عملیات بتن‌ریزی سقف‌ها می‌باشد. بهتر است حداقل بتن سقف مقاومت 7 روزه خود را به دست آورده باشد و سپس دیوار چینی بلوک aac (ترمستون-فرمستون) انجام شود.
گروه صنعتی پرین بتن مجری پروژه های بلوک هوادار اصفهان می باشد. اگر شما نیز ساختمان و یا پروژه ای در دست ساخت دارید میتوانید تهیه چسب بلوک سبک و خرید بلوک سبک هبلکس اتوکلاو شده را به ما بسپارید. محصولات و مصالح ساختمانی شما با بالاترین کیفیت و مناسبترین و ارزانترین قیمت و هزینه پایین ارایه می گردد.

نحوه اجرای بلوک سبک هبلکس در پروژه های ساختمانی

استفاده کردن از بلوک سبک نیاز به تخصص خاصی ندارد. با توجه به ابعاد بلوک هبلکس اصفهان و آسانی کار، سرعت اجرا نیز نسبت به آجر و آجر سفال تا چند برابر افزایش می‌یابد. با توجه به مقدار كار و محل اجرای كار می‌توان تعداد افراد را افزایش یا كاهش داد. ولی پس از انتقال مصالح به طبقات حداقل دو نفر جهت مسؤلیت‌های زیر مورد نیاز است:

  • یك نفر استاد كار جهت چیدن بلوک سبک و تراز و شاقولی كردن دیوار.
  • یك نفر كارگر برای تهیه ملات بلوک هبلکس یا چسب بلوک هبلکس و رساندن مصالح به استادكار.

به طور معمول یک استادكار و یک كارگر روزانه 30 مترمربع دیوار چینی بلوک سبک فرمستون را انجام می‌دهند.
بلوک سبک فرمستون، ثرمستون و ترمستون همه از نام های دیگر بلوک سبک هستند که در کشور مورد استفاده قرار می گیرند.
اگر شما نیز قصد دارید از بلوک هوادار اصفهان در پروژه های خود استفاده کنید، پرین بتن می تواند بلوک سبک و چسب بلوک هبلکس مورد نیاز و مناسب ساختمان های شما را با قیمتی بسیار مناسب ارایه دهد. برای دریافت لیست قیمت بلوک هبلکس اصفهان با ما تماس بگیرید.

خرید بلوک هبلکس اصفهان و بارگیری سریع

بعد از خرید بلوک هبلکس از نمایندگی اصفهان، این محصول به طور معمول در پالت هایی در اندازه های مختلف تقسیم‌بندی می‌شود. و در محل توسط لیفتراک پالت ها تخلیه و توسط جرثقیل در طبقات منتقل می‌شود. لازم است که بلوک های هبلکس در مسیر حمل از برف و باران محافظت گردد. البته در بعضی مواقع مشاهده شده است که این محصول به صورت فله ای نیز حمل می شود.

در كارگاه اگر بلوک هبلکس به صورت طبقاتی حمل می‌شود، باید دقت شود كه در هر طبقه از ساختمان تمام این محصولات در یک محل دپو نشوند. تا بار مرده در آنجا بیشتر از تحمل سازه و ساختمان نشود. همچنین دقت شود در زمان خرید بلوک سبک هوادار، بلوک های هبلکس – فرمستون از آلوده شدن به آلاینده‌هایی مانند روغن و … محافظت شوند.

جهت دریافت مشاوره در حوزه خرید بلوک هبلکس اصفهان، خرید چسب بلوک و ملات بلوک سبک می توانید با شماره تلفن های پرین بتن در اصفهان تماس حاصل فرمایید.

خرید بلوک سبک هبلکس اصفهان
خرید بلوک سبک هبلکس از نمایندگی اصفهان

قیمت بلوک هبلکس اصفهان و نکات خرید آن

بلوک سبک اتکلاو autoclaved aerated concrete در بازار aac، به هبلكس شناخته شده است. و به طور معمول برای دیوارهای داخلی از ضخامت 10 سانتی‌متر و دیوارهای اطراف از ضخامت 15 سانتی‌متر استفاده می‌گردد.

در خرید و فروش بلوک هبلکس اصفهان باید دقت شود كه بلوک هبلكس به دو نوع بلوک سبک اتوكلاوی و بلوک سبک غیر اتوكلاوی تقسیم می‌شود. و عموما نوع بلوک غیر اتوكلاوی ارزان‌تر است. ولی كیفیت آن به مراتب کمتر از نوع بلوک هوادار اتوكلاوشده aac می باشد.

نکته قابل توجه دیگر این است که، باید دقت داشته باشد ابعاد در خرید بلوک هوادار اصفهان، مطابق با سفارش باشد.

نکته دیگر در رابطه با خرید بلوک هبلکس اصفهان این است که، لبه‌ها و گوشه های بلوك هبلکس (بلوک اتوكلاوشده) شكسته نباشند و دارای سطحی صاف و اضلاع قائم باشند.
برای خرید فرمستون – ترمستون – ثرمستون می توانید از طریق پرین بتن اقدام نمایید. پرین بتن در اصفهان صادر کننده انواع بلوک سبک هبلکس، صادر کننده چسب، صادر کننده پودر آلومینیوم به کشورهای خاورمیانه است.

نتیجه گیری

ثبت اختراع اولیه بتن هبلکس اتوکلاوی به سال 1920 برمی گردد. از آن دوره تاکنون تولید این محصول با تغییرات مثبت زیادی همراه بوده و این تغییرات جهت رسیدن به ویژگی ها و خصوصیات بهتر ادامه داشته و دارد.

رضایت بخشی این محصول در سراسر جهان و در بیشتر ساختمان های اداری، صنعتی، مسکونی، بیمارستان ها و دیگر پروژه ها با یک تجربه صد ساله همراه می باشد. بلوک هوادار اتوکلاوشده در مقایسه با دیگر محصولات دارای ویژگی های بارزی مانند سبکی، عمر زیاد، کاهش اتلاف حرارت (سرما و گرما)، عایق صدا، آسانی استفاده و شکل پذیری است. برای خرید بلوک هبلکس از نمایندگی اصفهان می توانید با مشاوران ما در پرین بتن تماس حاصل نمایید.

خرید بلوک هبلکس اصفهان
خرید بلوک هوادار اصفهان