خرید گروت اپوکسی سه جزئی

گروت اپوکسی سه جزئی چیست


خرید گروت اپوکسی سه جزئی در میان صنایع ساخت و ساز کنونی بسیار متداول شده است. این دسته از مصالح ساختمانی در زمان شما صرفه جویی می کنند. آن ها به صورت آماده در بازارهای مربوطه ارائه می شوند و به همین خاطر مستقیما به مصرف می رسند. برای به کار بردن آن ها نیازی به تهیه و آماده سازی ملات نخواهید داشت. کارایی آن ها در عرصه های ساخت و ساز بسیار بالا است. هر یک از آن ها برای نصب تجهیزات، پر کردن حفره ها و… به کار برده می شوند.

متریال گروت اپوکسی سه جزئی

برای خرید گروت اپوکسی سه جزئی باید به متریال و مواد به کار رفته در هر یک از این اقلام کاربردی توجه داشته باشید. از مهمترین مواد به کار رفته در ساخت و آماده سازی این اقلام می توان به رزین اپوکسی اشاره کرد که ماده سازنده بسیاری از مصالح ساختمانی است. هاردنر رزین اپوکسی نیز در میان مواد تشکیل دهنده گروت سه جزیی جای می گیرد. سنگ دانه ها نیز در آماده سازی مواد اپوکسی نقش به سزایی دارند. سنگ دانه های سیلیسی از مواد مهم به کار رفته در این مدل گروت ها به شمار می روند.

این مواد معدنی به صورت دانه بندی شده مورد استفاده قرار می گیرند. در تولید هر یک از این مواد از مواد افزودنی نیز استفاده می کنند که ملات مربوطه را تکمیل می کنند.

مزایای خرید گروت اپوکسی سه جزیی

قیمت گروت اپوکسی سه جزئی در گرو مواد تشکیل دهنده آن ها است. در این زمینه نحوه آماده سازی و تولید این متریال صنعتی نیز حائز اهمیت است. برخی از مزایای مهم این محصولات را در ادامه بررسی می کنیم:

 1. مقاومت شیمیایی قابل توجه این محصولات از مهمترین مزایای استفاده از آن ها به شمار می رود.
 2. میزان چسبندگی بالای این مواد به سطوح زیرین نیز از دلایل افزایش میزان استفاده از آن ها به شمار می رود.
 3. این ملات با خاصیت جمع شوندگی تولید و آماده سازی می شوند.
 4. با اعمال این مواد بر سطوح مورد نظر از ترک خوردگی بر روی آن ها پیشگیری می شود. در نظر داشته باشید که باید میزان مشخصی از این ملات را به کار ببرید و آن ها را با ضخامت مناسبی بر روی سطوح اعمال کنید.
 5. این ملات تحمل هر گونه لرزشی را در محل اجرا دارند. تکان های وارده به سازه های مورد نظر آسیبی به سازه های پوشیده شده با گروت اپوکسی وارد نمی کنند.
 6. افزایش مقاومت فشاری و خمشی نیز از مهمترین مزایای استفاده از آن ها به شمار می رود.
 7. مقاومت آن ها در برابر اسیدهای ضعیف نیز بسیار بالا است و این مسئله نیز سبب افزایش مصارف این اقلام شده است.

به جز مزایای یاد شده، ایراداتی نیز به این اقلام کاربردی وارد است که محدودیت هایی برای خرید مشتریان ایجاد می کند. از جمله آن ها می توان به قیمت بالای خرید گروت اپوکسی اشاره کرد. به همین خاطر همه افراد قادر به خرید این محصولات نخواهند بود.

قیمت گروت اپوکسی سه جزئی
خرید آنلاین گروت اپوکسی سه جزئی

کاربردهای گروت اپوکسی

خرید گروت اپوکسی سه جزئی برای مصارف به خصوصی انجام می شود. برخی از کاربردهای مهم این محصولات را در زیر مشاهده می کنید:

 1. انواع آن ها برای نصب تجهیزات صنعتی در محل های مورد نظر به کار برده می شوند.
 2. نصب بولت ها و ریل ها در مکان های مشخص با استفاده از این گروت ها انجام می گیرد.
 3. نصب الکتروموتورها با استفاده از این گروت ها به سادگی انجام می پذیرد.
 4. بازسازی بتن در محیط های آسیب پذیر نیز با وجود این گروت ها به سادگی انجام می شود. در صورتی که بتن ها در محل های نصب دچار خوردگی شده باشند، به سادگی می توان آن ها را با گروت اپوکسی ترمیم کرد.
 5. بازسازی کف ساختمان ها با استفاده از گروت های اپوکسی به بهترین نحو صورت می گیرد.

نکات استفاده و خرید گروت اپوکسی سه جزئی

برای تعیین قیمت گروت اپوکسی سه جزئی به عوامل مختلفی توجه می شود. در این زمینه برند سازنده، نوع و مدل گروت و سایر موارد کیفی مورد بررسی قرار می گیرند. در خصوص استفاده و انتخاب هر یک از این گروت ها نکاتی مطرح می شوند که کیفیت اجرای آن ها را در محل های مورد نظر به شدت افزایش می دهند. برخی از این نکات را در زیر مشاهده می کنید:

 1. استفاده از این مواد با روش های مختلفی انجام می شود. روش های ثقلی و پمپی در این حوزه به کار می روند. در این میان استفاده از روش پمپی برای انتقال پرفشار این مواد نتایج بهتری به دنبال دارد.
 2. شما می توانید با استفاده از روش پمپی برای اجرای گروت اپوکسی ضخامت مورد نظر را برای استفاده از این مواد اعمال کنید.
 3. در هر یک از شرایط جوی موجود در کشور دسته بندی های به خصوصی از این مواد به کار می روند. به طور مثال از گروت های منبسط شونده برای محیط های مرطوب استفاده می شود.
 4. گروت های اپوکسی برای مصارفی که در آن ها فشار بالایی حاکم است، بسیار مناسب هستند. توربین های بادی و تجهیزات انتقال گاز از مهمترین صنایعی هستند که با استفاده از گروت های اپوکسی تکمیل می شوند.
 5. مقاومت بالای گروت های سه جزیی از بروز هر گونه آسیب، تحت بارهای دینیامیکی جلوگیری به عمل می آورد.
قیمت گروت پایه اپوکسی سه جزئی
قیمت خرید گروت اپوکسی سه جزئی

نحوه بسته بندی گروت های سه جزیی

خرید گروت اپوکسی در بسته بندی های مناسبی انجام می شود. هر یک از این بسته بندی ها وزن به خصوصی دارند. مشتریان می توانند بسته به نیازهای خود هر یک از مدل های این محصولات را در بسته بندی های مخصوص خریداری کنند. برخی از این محصولات را در زیر مشاهده می کنید:

 1. گروت های رزینی نوع A با سطل های 20 و 10 کیلوگرمی در بازارهای فروش ارائه می شود.
 2. مواد سخت کننده در گروه B در بسته بندی های 5 تا 10 کیلویی عرضه می شوند و یکی از پرطرفدارترین ها هستند.
 3. برخی از این محصولات به صورت ترکیبی ارائه می شوند. به این صورت که جز A و جز B در یک سطل به عنوان مواد گروه C ارائه می شوند و در بسته بندی های 15 و 30 کیلوگرمی به فروش می رسند.

بررسی تفاوت های خرید گروت اپوکسی و گروت معمولی

خرید گروت اپوکسی سه جزئی بسیار بهتر از گروت معمولی است. گروت های سه جزیی با کیفیت بیشتری تولید می شوند و قابلیت های بیشتری در سطوح مختلف به وجود می آورند. تحمل بار دینامیکی و استاتیکی در گروت اپوکسی بسیار بالا است. همچنین زمان اجرای گروت اپوکسی سریع تر از گروت های معمولی است. از دیگر تفاوت های این دو نوع گروت می توان به قیمت آن ها اشاره کرد. قیمت گروت اپوکسی به دلیل قابلیت های بیشتر بالاتر از گروت های معمولی است.

جمع بندی

در این گزارش از پرین بتن در رابطه با مشخصه های بارز گروت های اپوکسی اطلاعاتی را بررسی کردیم. قیمت گروت اپوکسی سه جزئی به ابعاد پروژه شما بستگی دارد. هر یک از دسته بندی های این گروت ها با ضخامت تعیین شده بر روی محل مورد نظر شما اجرا می شوند. مزایای استفاده از این گروت ها در دنیای ساخت و ساز سبب افزایش کاربری هر یک شده است. این مصالح با بهترین شرایط خرید و فروش در دسترس مشتریان عزیز قرار می گیرند. امیدواریم که از این مطلب بهره برده باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *