محصولات تولیدی شرکت پرین بتن آمود در بخش سیستم های بتن هوادار اتوکلاو شده ( بلوک و پانل مسلح) تحت لیسانس HESS آلمان می باشد. خط تولید این کارخانه مشتمل بر کلیه ماشین آلات و تجهیزات بصورت Full Package به همراه دانش فنی و  تجهیزات آزمایشگاهی از شرکت HESS آلمان خریداری شده است.کارشناسان شرکت HESS در مدت دو سال پروژه نصب و راه اندازی خط تولید این کارخانه، آموزش پرسنل و تولید محصول نهایی را به عهده داشتند.مطابق با توافق صورت گرفته کارشناسان شرکت HESS در بخش های بهره برداری، سرویس و تنظیم دستگاه ها و بخش ابزار دقیق دو نوبت در سال در کارخانه حضور یافته تا از همه نظر محصول تولیدی مطابق با استاندارد های کشور آلمان باشد.شرح خدمات ارائه شده از سوی شرکت HESS به پرین بتن بشرح زیر است  :

  • انجام سالیانه دو نوبت کالیبراسیون دستگاه ها و تجهیزات خط تولید
  • ارائه خدمات پشتیبانی از تولید بصورت 24 ساعته ( سیستم نرم افزاری کنترل تولید بصورت آنلاین از طریق اینترنت جهت مشاهده و رد یابی ایراد احتمالی به سیستم خدمات شرکت HESS می باشد.)
  • تامین لوازم یدکی
  • انجام پروژه های مشترک تحقیقاتی
  • انجام آزمایش محصول در آلمان مطابق با EN 771-4
  • ارتقاء ماشین آلات خط تولید جهت به روز ماندن سیستم بهینه تولید

مشتریان پرین می توانند مطمئن باشند محصولی که استفاه می کنند دقیقا همان بلوک و پانلی است که در اروپا تولید و استفاده می گردد. بلوک هایی پرین همانند برندهای اروپایی از سایز 10 به بالا دارای دستگیره می باشد.

محصولات تولیدی شرکت پرین بتن آمود در بخش ملات های آماده خشک تحت لیسانس Lahti فنلاند می باشد. خط تولید و دانش فنی تولید انواع ملاتهای آماده خشک بصورت Full Package از شرکت لاهتی فنلاند خریداری شده است. کلیه عملیات نصب و راه اندازی، نهایی سازی فرمول های محصولات و آموزش پرسنل توسط شرکت لاهتی صورت گرفته است.لازم به ذکر است فرمول های تولید برای هر محصول به همراه جزییات کامل نیز بصورت جداگانه خریداری شده است.ضمن اینکه این فرمول ها با نوع سیمان و سنگ دانه مصرفی بازنگری شده است و از این بابت مشتریان ما می توانند مطمئن باشند که محصول خریداری شده آنها عینا به لحاظ کیفیتی و محیط زیستی منطبق با محصول تولید شده در اروپا است. دغدغه های محیط زیستی و سلامتی در اروپا بیشتر بوده و به همین خاطر شرکت پرین بتن با خرید یک واحد مدرن تولید ملات خشک از یک برند معتبر اروپایی سعی نموده دغدغه های زیست محیطی فرا رو را برطرف نماید.

لیسانس تولید
لیسانس تولید