AccAdv-سبک

سبک ولی بسیار مقاوم و با دوام

با بهره گیری از روش ویژه ساخت بتن هوادار اتوکلاوشده، بتنی بسیار سبک (تقریبا یک پنجم وزن بتن معمولی و نصف وزن آب)، با ساختار منحصر به فرد متخلخل (سلولی) بدست می آید. این ساختار برای مدت طولانی به تعمیر و نوسازی نیاز ندارد وعمر بسیار طولانی خواهد داشت. بتن هوادار اتوکلاوشده علیرغم وزن سبک آن بسیار بادوام می باشد. دوام و استحکام آن به دلیل پوشش سیلیکات کلسیم در اطراف میلیون ها حفره هوا و همچنین پخت توسط بخاردر اتوکلاو تحت فشار ۱۲ اتمسفر می باشد. خواص مکانیکی عالی، آن را محصولی برتر و مطمئن جهت ساخت و ساز درمناطق زلزله خیز نموده است. بیش از ۶۰ سال است که سازه های ساخته شده از بتن های هوادار اتوکلاو شده در مناطق آب و هوایی گوناگون در سراسر دنیا استفاده می شود.

بتن هوادار اتوکلاوشده پرین نمی پوسد، جمع نمی شود، زنگ نمی زند و به عبارت دیگر از هم نمی پاشد.

AccAdv-easy

سهولت در اجرا

وزن بسیار کم بتن هوادار اتوکلاوشده پرین، هزینه های حمل و نقل و جابجایی آن را تا محل استفاده در پروژه ها و محل اجرا کاهش می دهد. بتن هوادار اتوکلاوشده پرین به صورت بلوک یا پانل در ابعاد مختلف و بسیار دقیق و بر اساس بالاترین استانداردهای موجود و با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی دنیا ازکشور آلمان تولید می گردند. به همین دلیل زمانی که محصولات پرین به صورت بسته بندی شده به محل مصرف می رسند، با کمترین هزینه آماده نصب می گردند.

دقت بالای تولید و بسته بندی مناسب محصولات پرین، تمیز کاری پس از نصب را نیز به صورت چشمگیری کاهش می دهد. سازندگان از سهولت استفاده از محصولات پرین لذت می برند. برای نصب محصولات پرین می توان از وسایل نجاری همانند اره، چکش، میخ و غیره استفاده نمود. بسیاری از اتصالات مانند بست، گیره و غیره را می توان با محصولات پرین استفاده کرد. در نتیجه بدلیل آسانی و سرعت نصب، هزینه های اجرایی به مقدار قابل توجهی کاهش می یابد.

AccAdv-hottemp

مقاومت حرارتی بالا

بلوک دیواری پرین، عایق یکپارچه ای را بدون پل حرارتی (نقاط سرد) در ارتباط با ساختمان از طریق دیوار فراهم می کند. بتن هوادار اتوکلاوشده پرین به دلیل خصوصیات حرارتی یکپارچه، علاوه بر مقاومت بالا و نیز به دلیل استفاده از ملات (چسب) که اتصال آنها را از طریق یک لایه بسیار نازک ایجاد می کند، نسبت به سایر محصولات مشابه متمایز می باشد.

همچنین خصوصیات عایق حرارتی بتن هوادار اتوکلاوشده باعث کاهش قابل توجه استفاده مداوم از سیستم های سرمایشی و گرمایشی می شود که تأثیر چشمگیری بر کاهش هزینه مصرف انرژی و نیز اثرات آن بر محیط زیست دارد. استفاده از بتن هوادار اتوکلاوشده پرین دمای سطح دیوارها را برای مدت طولانی تری ثابت نگه می دارد. علاوه بر کاهش مصرف انرژی، این سیستم امکان مدیریت استفاده بهینه مصرف انرژی را از طریق انتقال مصرف به زمان های غیراز اوج، فراهم می سازد که این ویژگی به مصرف کننده، تولید کننده انرژی و همچنین محیط زیست کمک می کند. ISO14001

خصوصیات جذب رطوبت بتن هوادار اتوکلاوشده پرین کمک بسزایی در فراهم کردن آسایش ساکنین واحدهای مسکونی می نماید.

AccAdv-fire

مقاوم در برابر آتش

مصالح امن تر مصالح بهتری هستند. از آنجاکه اجزای تشکیل دهنده بتن هوادار اتوکلاوشده پرین را مواد طبیعی معدنی تشکیل می دهند، بتن پرین نه تنها آتش زا نیست، بلکه نسبت به دیگرمصالح ساختمانی مقاومت بیشتری در برابر آتش دارد و گاز مضر تولید نمی کند. بتن هوادار اتوکلاوشده پرین قادر است در برابر دمای شدید، تا ۱۲۰۰ درجه سانتیگراد مقاومت کند.

یک دیوار ۱۰ سانتیمتری غیر باربر پرین دارای ارزش UL (درجه آتشپادی) برابر با ۴ ساعت می باشد که این عدد بیش از الزامات سخت ترین استانداردهای موجود ساختمانی است. سیستم بتن هوادار اتوکلاوشده پرین بهترین شرایط را جهت ایمنی ساکنین و جلوگیری از تلفات جانی و مالی فراهم می سازد.

AccAdv-speaker

مقاوم در برابر صدا

سر و صدا یکی از مهمترین معضلات زندگی مدرن برای ساکنین منازل، آپارتمان ها، مجتمع های بزرگ مسکونی و مجتمع های تجاری است. یک دیوار ساخته شده از محصولات بتن هوادار اتوکلاوشده پرین، بهترین عایق بندی را جهت جلوگیری از انتقال صدا بوجود می آورد. ساختار متخلخل و سطح تماس بالای محصولات بتن هوادار اتوکلاوشده پرین، جنبش های مکانیکی را خنثی کرده، به میزان قابل ملاحظه ای آلودگی های صدای بیرون را دفع می کند، انعکاس صدا را در محیط داخل از بین برده، شرایط مناسب و آرامی را برای ساکنین فراهم می سازد.

با استفاده از سیستم های بتن هوادار اتوکلاوشده پرین، ساکنین دیگر نگران ایجاد مزاحمت برای اعضای خانواده یا همسایگان نخواهند بود و همچنین سرو صدای دیگران مزاحمتی برای آن ها ایجاد نخواهد کرد.

AccAdv-art

فضایی هنری و زیبا

دیوارهای ساخته شده با بتن های هوادار اتوکلاوشده پرین از دیوارهای ساخته شده با مصالح سنتی ِدیگر نازکترند و به همین علت، فضای داخلی بیشتری را نسبت به فضای مشابه ساخته شده با مصالح سنتی ایجاد و نیز انعطاف پذیری بیشتری را برای طراحان فراهم می سازند. سازه های ساخته شده با بتن های هوادار اتوکلاوشده پرین، امکان اجرای انواع پوشش ها و رنگهای گوناگون را جهت زیبایی بیشترفضا و بهبود ویژگی های بصری محیط فراهم می سازند.

سازه های ساخته شده از بتن هوادار اتوکلاوشده پرین قابلیت پوشش با گچ و اندود های سیمانی پرین (رویه و آستر) و هرگونه پوشش معمول و رایج دیگر را دارا می باشند.

AccAdv-ice

مقاومت در برابر یخزدگی

به دلیل ساختار متخلخلِ دارای درصد بالای حفره های بسته، مقاومت خوبی در برابر یخزدگی دارد و امتحان خود را در کشورهای سردسیری مانند سوئد پس داده است.

AccAdv-shock

مقاومت در برابر ضربه

بلوک هوادار اتوکلاو شده به دلیل ساختار متخلخل، توانایی خوبی در مستهلک کردن انرژی ضربه دارد.

AccAdv-pyramid

عمر طولانی

عمر ساختمان‌های ساخته شده با این محصول در سوئد، بالغ بر 90 سال شده است.‌

AccAdv-transport

کاهش هزینه حمل به دلیل سبکی و ابعاد مناسب

به دلیل وزن مخصوص کم و ابعاد مناسب پالت، امکان حمل و بارگیری حجم بیشتری از محصول وجود دارد.

AccAdv-green

بنای سبز

بتن های هوادار اتوکلاوشده به عنوان مصالح سبز شناخته شده اند. با استفاده از بتن هوادار اتوکلاوشده پرین ازاینکه مصالحی سازگار با محیط زیست را انتخاب کرده اید اطمینان کامل خواهید داشت. ISO14001

بتن هوادار اتوکلاوشده پرین از سیلیس، آهک و سیمان که به مقدار زیادی به صورت مواد معدنی در طبیعت یافت می شوند، تشکیل شده است. انرژی مصرف شده برای تولید محصولات پرین در مقایسه با سایر محصولات ناچیز می باشد. تولید محصولات پرین نیز هیچ گونه آلایندگی برای طبیعت ندارد.

Milgerd-bastar

بدون نیاز به میلگرد بستر

بلوک های توپر پرین ( توپر و سبک) عملکرد لرزه ای مناسبی داشته و مطابق با آزمون انجام شده در مرکز تحقیقات وزارت راه و مسکن و شهرسازی ، مطابق با ضوابط لرزه ای مندرج در پیوست شش ویرایش چهارم استاندارد 2800 برای اجرا به میلگرد بستر نیاز ندارند.

Wall-post

بدون نیاز به وال پست

شما می توانید مش فایبرگلاس به همراه پلاستر سیمانی پرین را جایگزین وال پست های فلزی در دهانه ها نمایید.